Neohodnoceno

Colostrum + Curcumin - doplněk stravy

Hmotnost obsahu: 29 g ± 5 % (60 kapslí)

 • vysoký obsah látky colostrum IgG40 ve výši 400 mg v jedné kapsli
 • podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
 • pomáhá při chřipce a nachlazení
 • přispívá k posílení imunity i při autoimunitních onemocnění
 • přispívá k urychlení léčby zánětlivých onemocnění
 • pomáhá zvyšovat absorčpní schopnosti trávícího traktu a zároveň pečuje o střeva
 • ideální na podporu organismu při intenzivním sportovním tréninku
 • bez umělých barviv, cukru a lepku
 • výborná snášenlivost u osob s intolerancí laktozy
 • není známa jiná interakce s jinými doplňky stravy či léčivy

Navíc díky obsahu Curcuminu může působit v těchto oblastech

 • působí příznivě jako prevence proti rakovinovým onemocněním
 • v kombinaci s medicínskou léčbou se využívá jako součást alternativní léčby nádorových onemocnění
 • v kombinaci s radioterapií napomáhá snížení rezistence rakovinných buněk

Složení: kurkumin, bovinní Colostrum, extrakt černého pepře (piperin), přídatné látky (stearan hořečnatý), složení tobolky (želatina, oxid titaničitý).

Složení v jedné kapsli: curcumin (297 mg), colostrum IgG40 (100 mg), piperin (3 mg)

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny)

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o léčivo. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. V případě specifických zdravotních potíží konzultujte užívání s vaším ošetřujícím lékařem. Obsahuje mléko a mléčné deriváty.

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem.

Co je Colostrum?

Colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu savců. Všechny látky obsažené v colostru pomáhají mláďatům přežít v novém prostředí, protože jim zajišťují přirozenou pasivní imunitu, tedy příjem hotových protilátek chránících v prvních týdnech života před infekcemi.

Colostrum je cenné vysokým obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, bílkovin, růstových faktorů, inhibitorů proteáz a imunoglobulinů, zejména imunoglobulinu IgG, který hraje zásadní roli v imunitním systému. Colostrum dále obsahuje protilátky účinné proti bakteriím, virům a plísním. Jeho součástí je i lactoferrin, multifunkční protein redukující záněty v těle. Růstové faktory pozitivně ovlivňují hojení ran, vytváření svalové hmoty, zlepšují nervový systém a zvyšují celkovou vitalitu organismu.

Kurkumin

Extrakt z rostliny kurkumovník dlouhý pochází z Indie. Jde o žluté barvivo, které je součástí kurkumy. V sušeném kurkumovém prášku je přibližně 3,14 % kurkuminu, který je známý svými antioxidačními a protizánětlivými účinky.

ESSENS Colostrum + Curcumin obsahuje bovinní (kravské) colostrum získané výhradně z prvního nádoje po porodu telete, což zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu ESSENS Colostrum ve srovnání s jinými konkurenčními produkty na trhu. Druhý nádoj totiž obsahuje o 47–53 % imunoglobulinů a ostatních cenných látek méně než první a s dalšími nádoji se obsah ještě dále snižuje.

ESSENS Colostrum je vyvinuté a vyráběné pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit. Výrobek neobsahuje cukr ani lepek. Obsahuje laktózu, ale díky jejímu velmi nízkému množství je doplněk stravy ESSENS Colostrum velmi dobře snášen i u osob s její intolerancí.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Skladem
1 020 Kč
Kategorie: COLOSTRUM