MONOLAURIN PREMIUM

Tři roky výzkumu, vývoje a laboratorních testů byly zúročeny, a proto vám s obrovskou radostí můžeme představit úžasný a patentem chráněný doplněk stravy ESSENS Monolaurin Premium

Revoluční doplněk stravy obsahuje účinné látky ve vhodném poměru glyceryl laurát, lauryl sacharát a vitamin A. Za jeho vývojem stojí tým Vědecké rady ESSENS složený z předních odborníků a farmaceutů působících ve svém oboru již mnoho let. Účinné látky jsou získávány z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity konzervační látky, stabilizátory či syntetická barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.  

Co je to Monolaurin?

Čistý lipidový extrakt, který se přirozeně vyskytuje v kokosovém oleji, ale je zastoupen i v mateřském mléce. Pro své přínosné vlastnosti na imunitní systém byl předmětem mnoha vědeckých výzkumů.  

Čím je ESSENS Monolaurin Premium jedinečný?

Doplněk stravy byl vyroben na základě jedinečné technologie zpracování, která zajišťuje lepší absorpci látky do organismu. V těle tak dochází k maximální účinnosti. Ojedinělý způsob formy monolaurinu je chráněn tzv. malým patentem, Užitným vzorem č. 33 526, registrovaným na Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky ze dne 3. 9. 2019.

e shop Monolaurincapsules
700 Kč

Hmotnost obsahu: 29 g (60 kapslí) antivirální ( působí proti virům ) antibakteriální ( působí proti bakteriím) doplněk stravy vyvinutý a vyráběný pod...

1709
1 položek celkem