ESSYNBIO

Tato produktová řada se zabývá synbiotiky, tedy výrobky kombinující probiotika a prebiotika, jejichž účinek je založen na synergii, tedy vzájemném působení, kdy výsledek je mnohonásobně větší než pouhý součet účinků jednotlivých složek.

SYNBIOTIKA = 1 + 1 > 2

Produkty ESSYNBIO byly vytvořeny týmem odborníků a farmaceutů, jež se problematikou probiotických i prebiotických substancí zabývají již mnoho let a své cenné poznatky realizují a uvádějí v odborných publikacích po celém světě.
Dodávání synbiotik lidskému tělu je vhodné, protože 70 % imunitního systému se ukrývá v trávicím traktu. Lidský organismus je nositelem trilionů bakterií, přičemž průměrný člověk jich má ve střevech 1 - 1,5 kg. Množství bakteriálních buněk v našem střevě je 10x vyšší než počet buněk, které tvoří lidské tělo. Tento takzvaný mikrobiom ovládá a řídí naše životy mnohem víc, než bychom si byli ochotni připustit. Zásadním způsobem ovládá imunitu, obezitu i psychiku a má tak spojitost i s řadou onemocnění. Synbiotika mají velmi pozitivní dopad na lidský organismus a jejich pravidelné užívání je vhodné napříč všemi generacemi.

ESSYNBIO MICROBIOME CAPS - kombinace probiotik a prebiotik obsahuje 16 různých kmenů probiotických kultur v počtu 35 miliard v jedné kapsli

essynbio
865 Kč

Hmotnost obsahu: 16 g (30 kapslí) ESSYNBIO Microbiome Caps obsahuje směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard v denní dávce, prebiotika, probiofix a vitamin...

275
1 položek celkem